Galerie fotografií

Adrenalinová zóna Bešeňová

Adrenalinová zóna byla otevřena v Gino Paradise Bešeňová počátkem roku 2013. Pod obrovským vyhřívaným stanem najdete se zábavu pro celou rodinu. Pro vstup do adrenalinové zóny je potřeba zakoupit vstup Business plus.

Dětský vodní hrad

Pro děti je v adrenalinové zóně připravený dětský bazén s vodním hradem s ohřívanou čirou vodou. Děti mohou jezdit na 2 skluzavkách a jednom minitobogánu, stříkat po sobě vodními děly, padat na ně budou proudy vody, nebo si mohou jen tak hrát v teplé vodě bazénu.

Bazén s umělým vlnobitím

Bazén s umělým vlnobitím patří k nejoblibenějším atrakcím v adrenalinové zóně. V pravidelných intervalech se spustí divoký příboj - můžete se nechat unášet vlnami, bojovat s nimi, vozit se na nich. Je to výborná zábava pro celou rodinu. V době, kdy nejsou vlny spuštěny, si můžete vyzkoušet svou obratnost a sílu na lezecké stěně s dopadem do bazénu.

Tobogány

Pro odvážné je postavená krytá tobogánová věž se 6 tobogány. Celková délka všech 6 tobogánů je 1 kilometr a najdete zde i nejdelší tobogán na Slovensku. Můžete si změřit dobu jízdy se svým soupeřem, projet se tobogánem se světelnými efekty. Doporučujeme si nejprve vyzkoušet některý z lehčích tobogánů, protože náročnost těch nejrychlejších vás může překvapit.

Adrenalinová zóna je dalším pokračováním rozvoje Gino Paradise Bešeňová. Do budoucna se počítá s dalším rozšiřováním termálních lázní.
Akční nabídkyGrandhotel

Lázně SárvárBešeňová Gino Paradise

HB TourAquapark Tatralandia

Aquapark Ramada Budapešť