Galerie fotografií

Lázně Bešeňová ubytování levně

Pobyty v lázních Bešeňová (Gino Paradise)

Chcete strávit ideální rodinnou dovolenou s dětmi plnou zábavy a relaxace nebo aktivní dovolenou s koupáním v termálních bazénech a s poznáváním krás Liptova? V tom případě Vám můžeme nabídnout pobyty v termálních lázních Bešeňová (dříve Gino Paradise). V nejmodernějších termálních lázních na Slovensku najdete termální bazény, adrenalinovou zonu s nejdelšími tobogány na Slovensku, letní bazény se skluzavkami a tobogány, bazény pro nejmenší děti s vodními atrakcemi, saunový svět, masáže, restaurační služby.  Všechny tyto služby můžete využívat z bezprostřední blízkosti, protože ubytováni budete hned vedle bazénů, do kterých se z Vašeho pokoje dostanete rovnou v županu.

Bazény, tobogány a skluzavky v Bešeňové

V termálních lázních Bešeňová najdete celkem 5 venkovních termálních bazénů, ze kterých jsou 4 s celoročním provozem. Novinkou mezi nimi je termální bazén s aquabarem Cosmopolitan otevřený od Vánoc 2016. Termální bazény jsou vhodné na léčení pohybového ústrojí, urologických a kožních problémů. Dále je zde několik bazénů s čirou vyhřívanou vodou - v krytém komplexu to jsou celkem 3 bazény (plavecký s tobogánem, relaxační s tryskami a dětský bazén se skluzavkou), v adrenalinové zóně to je bazén s umělým vlnobitím, dětský bazén s vodním hradem a 6 dlouhých tobogánů. V průběhu letní sezony je v provozu dalších 5 bazénů - relaxační bazén Mara, dětský bazén, divoká řeka, plavecký bazén a dopadový bazén se 2 tobogány a 3-dráhovou skluzavkou. Nově je v provozu v letní sezoně další divoká řeka s nafukovacími rafty, diving centrum s potápěním ve vraku lodi a bazén se 2 lezeckými bublinami.

Ubytování přímo u bazénů

Ubytováni budete v nově postaveném apartmánovém hotelu Luka***, který navazuje na bazény v termálním komplexu v Bešeňové. Všechny ubytovací jednotky jsou orientovány do prostoru bazénu. Jsou moderně vybavené a můžete si vybrat od pokoje Comfort, studia Comfort s vybaveným kuchyňským koutem až po apartmán Lux se 2 koupelnami - všechny jednotky mají venkovní posezení. Samozřejností je připojení na internet zdarma, venkovní parkování zdarma.

Další nabídka služeb

V lázních Bešeňová (Gino Paradise) si můžete dopřát některou z masáží v Relax centru - vybrat si můžete klasickou masáž, reflexní, medovou, sportovní, lymfodrenážní, používají se zde lávové kameny, rašelinové zábaly, světelná terapie. Energii můžete načerpat ve fitness, k dispozici je solárium. Uvolnit tělo a relaxovat můžete ve Vitálním světě, kde najdete několik druhů saun - finská, bylinná, solná, mentolová, římská koupel, whirpool. Pro děti je k dispozici dětský koutek. V areálu termálních lázní najdete restaurace, kavárny, rychlá občerstvení.

Aktivity v okolí

Okolí Bešeňové umožňuje strávit aktivní dovolenou pro všechny věkové skupiny. V letním období je zde Liptovská Mara s nabídkou vodních sportů, nedaleké Chočské vrchy nabízí nádherné výhledy i vápencové soutěsky. V Ružomberku můžete sedačkou vyjet na Malino Brno, kde začínají jednoduché hřabenové tůry ve Velké Fatře, zdatní turisté mohou využít náročnější turistické cesty v Nízkých Tatrách a na Roháčích. V zimním období v blízkém okolí najdou lyžaři nejlepší ski areály na Slovensku - v Jasné, na Donovalech nebo na Malině Brdu.

Milovníci lidové architektury najdou na Liptově mnoho historických památek - u Ružomberku je to skanzen Vlkolínec a hrad Likava, nedaleko lázní je keltské můzeum Havránok.

Proč jet do termálních lázní Bešeňová

  • snadná dostupnost
  • nejmodernější termální lázně na Slovensku se zábavou pro celou rodinu
  • adrenalinová zona - obří tobogánová věž se 6 tobogány o celkové délce 1 km, bazén s umělým vlnobitím, dětský bazén se skluzavkami a vodními atrakcemi
  • relaxace v termálních bazénech - celkem 5 termálních bazénů z toho 4 s celoročním provozem
  • 5 letních venkovních bazénů s tobogány a skluzavkou
  • novinky léta 2014 - divoká řeka, Diving centrum, zábava ve Fun Bubble Pool - pouze v letní sezoně
  • výborné ubytování přímo v areálu - v županu jdete rovnou do bazénů
  • aktivity v okolí - v létě turistika, památky lidového stavitelství a vodní sporty na Liptovské Maře , v zimě nejlepší podmínky na lyžováni na Slovensku

Pokud chcete strávit aktivní dovolenou plnou pohybu ve spojení s turistikou, s lyžováním, na kole nebo jen procházkami, relaxovat v termálních bazénech a bydlet přitom v centru dění, tak lázně Bešeňová jsou ideální volbou. Věříme, že služby v termálním komplexu Vám přinesou plno příjemných zážitků a budete se zde rádi vracet.
Akční nabídkyGrandhotel

Lázně SárvárBešeňová Gino Paradise

HB TourAquapark Tatralandia

Aquapark Ramada Budapešť